Historia

Działamy na rynku od 1987 roku. Jesteśmy w całości spółką polską i jednym z krajowych liderów w zakresie świadczonych usług kompensacji mocy biernej.

Działalność spółki OLMEX KMB obejmuje  projektowanie, produkcję, montaż  i wdrażanie najnowszych rozwiązań z zakresu kompensacji. Ponad 30 letnie doświadczenie pozwala spółce na realizację projektów na wszystkich poziomach napięć.

Posiadane kompetencje oraz gwarantowana jakość pozwoliły zyskać ogromne grono zaufanych klientów oraz bardzo dobrą opinią na rynku.

Nasze dostawy i usługi realizujemy przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i z zachowaniem zasad etyki w biznesie. Posiadamy certyfikaty:

ISO 9001 : 2015

ISO 14001 : 2015

ISO 45001  : 2018

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem na rynku polskim producenta kondensatorów – Electronicon Kondensatoren GmbH

Spółka działalność w obecnej formie „OLMEX KMB” Sp z o.o. rozpoczęła  w dniu 01.08.2018r. w wyniku wydzielenia zorganizowanej część  przedsiębiorstwa OLMEX S.A. w zakresie doboru, produkcji i sprzedaży urządzeń i instalacji do kompensacji mocy biernej.

© OLMEX KMB Sp. z o.o. All Rights Reserved.